€ 1500 netto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz restauracja Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 października 2020 17:20

Restauracja z Berlina szuka od zaraz Polaków do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej z bezpłatnym zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w restauracji jako pomoc kuchenna;
  • pracownik będzie dbał o czystość w miejscu pracy, pracowanie na zmywaku, obsługiwanie urządzeń kuchennych, a także ich mycie i konserwowanie;
  • zadaniem będzie także sprzątanie miejsca pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np. obieranie i szatkowanie warzyw.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wielozadaniowość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wypłatę zawsze na czas;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja oraz woda, kawa, herbata;
  • ubezpieczenie pracownika;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. nu/a10/paz20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 4395f7f251b28e9a