€ 2600 brutto mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka kierowca kat.B – dostawca Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 11 września 2019 17:22

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako kierowca kat. B. Zatrudnienie dla dostawcy bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B w magazynie delikatesów, które sprzedają produkty przez Internet;
  • załadowywanie towarów na samochód i dostarczanie zakupów do klientów zgodnie z wyznaczonym grafikiem;
  • pobieranie zapłaty, wydawanie rachunku, dbanie o służbowy samochód.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność;
  • zaletą będzie przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • bardzo dobra orientacja w ternie;
  • przyjazne nastawienie;
  • wysoka kultura osobista;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami;
  • pracę na 3 mc próbne, a potem możliwość zatrudnienia na stałe;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/09/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-berlin/

ID ogłoszenia: 9315d7927e370764