€ od 15,00 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2023 22:16

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: od 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna praca;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań;
  • zmywanie, pranie, sprzątanie łazienek, mycie podłóg oraz wycieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • rzetelność;
  • energiczność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pracę od zaraz;
  • dodatek za korzystanie własnego samochodu do celów służbowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-mieszkan-od-zaraz-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 353644989b9928bb