€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 18:21

Pracodawca z Lipska poszukuje dyspozycyjnych magazynierów bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał wózek paletowy, skaner ręczny, bramy oraz komputer itp.;
  • kompletowanie zamówień, przyjmowanie dostaw, robienie regularnych inwentaryzacji, a także pakowanie produktów itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pełna samodzielność;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę z opcją stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 7315f4d391088bdc