€ 15 brutto/h

Przy sprzątaniu domów i mieszkań fizyczna praca w Niemczech od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 26 października 2019 00:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Kolonii dla sprzątaczy-sprzątaczek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie mieszkań prywatnych klientów;
  • są to przeważnie stałe zlecenia;
  • praca samodzielna albo w zespole w zależności od powierzchni;
  • praca z użycie wysokiej jakości niemieckiej chemii profesjonalnej.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • dostępność od zaraz;
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • wysoka kultura osobista;
  • pracowitość;
  • dokładne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • samodzielność oraz zdolność pracy w zespole;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dla chętnych możliwość pracy także w weekendy;
  • pełny etat;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • szkolenie pracownicze oraz pomoc pracownikowi na miejscu;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania do wynajęcia;
  • detergenty, sprzęty i akcesoria do sprzątania.

Aplikacja:

CV w j. polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy wysłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie j. niemieckiego i doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-polakow-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-kolonia/

ID ogłoszenia: 885db3213ae80fe