€ 12,85 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wafelków Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2021 19:07

Fabryka z Bremen szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu wafelków z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wafelków oraz ciastek, a także obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych i kontrolowaniem jakości.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • samodyscyplina;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 120 € na mc od osoby;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-fabryka-bremen-2021/

ID ogłoszenia: 34860881dd542153