€ 13,19 brutto/h + dodatki

Bez języka Niemcy praca na magazynie z chemią samochodową od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 10 marca 2019 16:52

Dla Polaków praca w Niemczech na magazynie z chemią samochodową bez znajomości języka. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Hanowerze. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę, a do wynagrodzenia podstawowego są dodatki i premie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13,19 Eur brutto + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca na magazynie z chemią samochodową, a także z auto-kosmetykami oraz akcesoriami do pielęgnacji samochodów;
  • kompletowanie zamówień dla klientów detalicznych, którzy dokonują zamówień przez Internet;
  • obsługa klientów hurtowych, czyli warsztatów oraz myjni samochodowych;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżącą przez pracodawcę.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy komisjoonowaniu, a także zainteresowania związane z motoryzacją oraz cardetailingiem;
  • pasja, pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne podchodzenie do swoich zadań;
  • możliwość nauczenia się podstawowych znaczeń towarów w j. niemieckim, a jest ich około 100;
  • szybkie przyswajanie nowych umiejętności;
  • niezawodność;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • solidne warunki;
  • przyjazny i międzynarodowy zespół współpracowników;
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc na miejscu;
  • po przepracowaniu pół roku jest możliwość podwyżki na 14,50 Eur brutto/h;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu w cenie 250 Eur miesięcznie;
  • dodatki oraz premie, np. za 100% frekwencję czy wydajność.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Komisjonowanie na magazynie z chemią samochodową, Hanower” .

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-chemia-samochodowa-hanower/

ID ogłoszenia: 9035c85169d4cd2c