€ 12,84 brutto/h

Na magazynie zoologicznym bez języka oferta pracy w Niemczech 2020 od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 20:27

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie 2020 w hurtowni Lipska bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem;
  • przygotowywanie skompletowanych zamówień do wysłania, czyli pakowanie, zabezpieczanie itp.;
  • rozliczanie dostaw;
  • pracownik będzie zajmował się również wprowadzaniem danych do komputera, aktualizowaniem stanów magazynowych;
  • dbanie o porządek w magazynie, pomieszczeniach socjalnych oraz w dokumentacji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność wykonywania bezkonfliktowej pracy oraz przyjazne nastawienie;
  • możliwość podjęcia intensywnej nauki j. niemieckiego;
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć rozwijania się.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas określony z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc w komfortowych mieszkaniach;
  • szkolenie na miejscu;
  • pomoc koordynatora – również w sprawach urzędowych;
  • pełny wymiar godzin + możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. Poza tym w zgłoszeniu trzeba zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego, a także doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-zoologicznym-od-zaraz-w-lipsku-2020/

ID ogłoszenia: 985efcb69404bae