€ 14,50 brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu muzeum z podstawowym językiem niemieckim Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 18:43

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu muzeum. Zatrudnienie w Lipsku z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał muzeum oraz budynek pożyteczności publicznej;
  • zadaniem będzie dbanie o czystość, czyli wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie eksponatów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi itp.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • dokładne, odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • próbną umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • niezbędne sprzęty oraz detergenty do pracy itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie muzeum, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-muzeum-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 7395e4c130ba8a6b