€ 11 - 14 na godz.

Na budowie od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy remontach Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 20:49

Zatrudnienie w Kolonii bez języka na budowie. Przy remontach i wykończeniach potrzebni od zaraz budowlańcy do pracy w Niemczech. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11 – 14 € na godz. w zależności od umiejętności i szybkości pracy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5 – 6.

Zadania na stanowisku:

  • oferta jest skierowana przeważnie dla malarzy-szpachlarzy, glazurników, pomocników, monterów regipsów oraz dla osób do pracy przy elewacjach;
  • praca przy wykończeniach.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • szybkie tempo pracy;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy na budowie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech na polskiej umowie z zaświadczeniem A1;
  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od tempa pracy i umiejętności;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • dojazd zorganizowany przez pracodawcę;
  • zatrudnienie w systemie 4/1 albo 5/1 – do uzgodnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na budowie w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +48 728 585 655

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-remontach-od-zaraz-w-budownictwie-koln/

ID ogłoszenia: 270619bec033db78