€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie od zaraz Bingen am Rheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bingen am Rheim
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 19:36

Zatrudnienie w Bingen am Rheim dla budowlańców bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków na budowie przy wykończeniach. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Bingen am Rheim.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pracami ogólnobudowlanymi, takimi jak: praca przy remontach i wykończeniach, czyli układanie płytek, szpachlowanie, malowanie, a także montowanie elewacji oraz wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej polskiej albo niemieckiej;
  • zdyscyplinowanie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie;
  • dokładność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP na budowie.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • prace od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • bezpłatną odzież roboczą;
  • darmowy transport do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 152 537 37 847 (również przez WhatsApp).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-bingen-am-rhein/

ID ogłoszenia: 96860b7c27741402