€ 1750 euro/mc netto

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:51

Od zaraz zatrudnimy pracowników do pracy w Niemczech na produkcję przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Rozpoczęcie pracy już 28 maja.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1750 euro/mc netto

Zadania:
Pracownik będzie stał przy linii produkcyjnej. Do zatrudnionego będzie należało pakowanie kosmetyków.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność manualna
– osoba zdrowa
– doświadczenie przy produkcji będzie dodatkowym atutem
– szybkość w wykonywaniu zadań
– możliwość wyjechania za granicę od zaraz (28.05.2014)

Oferujemy:
– pomoc przy składaniu dokumentów
– bezpłatne miejsce noclegowe
– ubezpieczenie
– umowę na czas nieokreślony bądź określony z możliwością wyboru
-wszystkie świadczenia wynikające z podpisania umowy o pracę

[uwaga od administracji – mamy sygnały, iż oferta jest próbą oszustwa]

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://dajeprace.pl/8260-pakowanie-kosmetykow-marki-mexx.html

ID ogłoszenia: 104537928b486e78

17 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu bez języka Berlin”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana oferta pracy w Niemczech mój nr 731037094

    Pozdrawiam
    Agnieszka

  2. Spiritus Santi na 20 maja 2014 @ 07:31

    oszustwo, oferta wstawiona ,żeby wyłudzić pieniądze to ten sam oszust, który oferował niesamowite warunki pracy w firmie Lacoste.

  3. Witam mam na imię Agnieszka i wraz z mężem Pawłem poszukujemy pracy z możliwością wyjazdu od zaraz numer kontaktowy 668843268 lub 792447919

  4. Dorota74 na 20 maja 2014 @ 10:11

    Witam Jestem zainteresowana ofertą.Jestem osobą uczciwą pracowitą bez nałogów.Mam 40 lat.Bardzo zależy mi na uczciwej ofercie gdyż mam rodzinę i chciałabym poprawić im byt.
    Proszę o kontakt tel.664494832 lub e mail dorota_keffer@op.pl

  5. sylwiamaj38 na 20 maja 2014 @ 10:12

    Witam mam 44 lata jestem osobą dyspozycyjna i jestem zainteresowana wspólpraca,informacje prosze na maila sylwiadominika2@wp.pl

  6. kolbi-pl na 20 maja 2014 @ 11:02

    Witam. Nazywam się Dawid. Wraz z kuzynem Łukaszem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Posiadamy dośwadczenie w pracy na produkcji, prawo jazdy kat B i własne samochody. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz. W stopniu komunikatywnym znamy język angielski.
    Proszę o kontakt 607209235 lub email kolbi-pl@o2.pl

  7. OSZUŚCI!!!!!!
    Kto wam da 1700euro netto bez języka i doświadczenia i to jeszcze na takim stanowisku!
    UWAGA
    Zaraz poprosi o kaucje za przejazd (lub inne bzdety)
    NIE WYSYŁAJCIE PIENIĘDZY

    Żaden szanujący sie pracodawca nie działa w ten sposób

    Pozdro barany

  8. aluska0106 na 20 maja 2014 @ 17:33

    Witam serdecznie… Mam na imię Tomek, wraz ze swoją dziewczyną szukamy pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu… razem pracujemy w Niemczech ponad trzy lata. Pracowaliśmy przy produkcji i pakowaniu w branży spożywczej… Obecnie pracuje przy załadunku aut. nasz nr kontaktowy: +4915216735265 +4915214165872 i 725866535
    e-mail: aluska0106@wp.pl

  9. Witam nazywam się Kamil i jestem w pełni zainteresowany ofertą.
    Mam 18 lat. Na stale zamieszkuje w Niemczech, od 4 lat.
    Jestem osobą uczciwą, zdyscyplinowaną i pracowitą.
    Kontakt tel:
    0152 33539083

  10. Witam.jestem zainteresowana tym ogłoszeniem.wraz z mężem jesteśmy gotowi do podjęcia pracy.posiadam własny własny samochód.proszę o kontakt aniakuferek87@wp.pl

  11. Aneta1223 na 21 maja 2014 @ 18:38

    Witam . nazywam się Aneta i wraz z narzeczonym poszukujemy pracy. jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą . W stopniu komunikatywnym znamy jeżyk niemiecki. Proszę o kontakt kulfonka95@wp.pl

  12. Witam.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Kontakt monika.ziora@wp.pl

  13. darppanc na 24 maja 2014 @ 12:49

    Jest nas 5 kobiet. Do tej pory przez kilka lat pracowałyśmy przy pakowaniu w Berlinie. Co dzień dojeżdżałyśmy z Sulęcina.
    Jesteśmy zainteresowane. Kontakt: magdadarek@buziaczek.pl.

  14. Dominikag1991 na 26 maja 2014 @ 11:26

    Witam

    Nazywam się Dominika Gołębiowska.
    Posiadam meldunek w Berlinie i doświadczenie na linii produkcyjnej.
    Pracowalam na produkcji medycznej jako operatorka maszyn pakujących i produkcyjnych oraz na produkcji świeczek. Pracę mogę zacząć od zaraz.

    Bardzo proszę o kontakt 015210192361

    Pozdrawiam

  15. Beata i Adam na 27 maja 2014 @ 17:47

    Administracja portalu ma racje,to jest oszustwo,nie wysylajcie cv,oszusci zadaja kaucji a pracy nie ma,na wp jest o tym artykul

  16. wraz z kolegą gotowi jesteśmy do wyjazdu, tel kon. 664265824

  17. Zainteresowana !!! na 28 lipca 2014 @ 21:22

    Witam,

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Posiadam wykształcenie kierunkowe Inżynier Jakości, prawojazdy kat B, ksiązeczke sanepidowską.

    Pozdrawiam