€ 10 EUR/h

Praca w Niemczech od zaraz na budowie bez języka Berlin przy rozbiórkach 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 19:49

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla budowlańców. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: budowlaniec – pracownik przy rozbiórkach.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • rozbiórki budynków;
  • skuwanie glazury;
  • demontaż systemów hydraulicznych i urządzeń sanitarnych;
  • wyburzanie ścianek działowych;
  • demontaż drzwi i okien;
  • inne prace niezbędne przy rozbiórkach.

Wymagania:

  • polska lub niemiecka działalność gospodarcza;
  • posiadanie pieczątki i odzieży roboczej;
  • motywacja do pracy;
  • punktualne przychodzenie;
  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność obsługi narzędzi;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • precyzja.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • stałe zlecenia;
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu;
  • przyjazny zespół;
  • szkolenie wstępne;
  • pracę 6 dni w tygodniu po 10 godzin;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • częstotliwość wypłat ustalana jest indywidualnie z szefem.

Zgłoszenia:
Bardzo prosimy o zgłoszenia telefoniczne, pod numer:

669 812 198

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-bez-jezyka-jako-pomocnik-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 755bed64e5684d1