1100 – 1200 euro netto €

Niemcy praca na magazynie zbieranie zamówień, pakowanie Bayern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Lista: 9 marca 2014 21:44

Magazyn z siedzibąw Bayernie poszukuje pracowników fizycznych jako order picker – przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów. Aktualna oferta dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bayern
Wynagrodzenie: 1100 – 1200 euro netto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień w systemie głosowym (Voice Picking), pakowanie towarów oraz prace pomocnicze na magazynie.

Wymagania:
- doświadczenie na tym stanowisku konieczne
- osoba bez przeciwwskazań zdrowotnych
- język niemiecki w stopniu dobrym
- szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
- posiadanie samochodu wraz z aktualnym prawem jazdy
- umiejętność panowania nad stresem

Oferujemy:
- umowę o pracę na dłuższy okres
- dobrą płacę
- możliwość dłuższej współpracy
- pomoc w pierwszych dniach pracy
- wprowadzenie w politykę i system pracy firmy
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
- ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: info@bnspm.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-przy-zbieraniu-zamowien-bayern/

ID Ogłoszenia: 39531c424ede26c