€ 13,50 EUR/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin magazyn AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 grudnia 2018 15:41

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz na magazynie ze sprzętem AGD z Berlina przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 EUR/h.

Wakaty: 4.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych i ciężarowych;
  • umieszczanie towarów w przestrzeni magazynowej;
  • uzupełnianie dokumentacji;
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera;
  • aktualizacja danych w systemie.

Wymagania:

  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • preferujemy osoby posiadające zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • chęć rozwoju;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę – na początku na czas określony, później na stałe;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym;
  • możliwość rozwoju osobistego, awansu, nauki nowych rzeczy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

arbeitbeiuns_2@fastmail.de z dopiskiem w tytule wiadomości: „ma/b/01/19”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 5755c26129a25f47