€ do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz magazyn części samochodowych BMW w Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landau
  • Opublikowany: 12 lipca 2013 01:34

Agencja pracy dla klienta z Landau poszukuje od zaraz pracownika magazynu części BMW do pracy w Niemczech przy sortowaniu, porządkowaniu, składaniu. Oferta dla osób z komunikatywnym niemieckim – również dla kobiet.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Landau, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– prace na magazynie związane z sortowaniem towarów, porządkowaniem oraz składaniem części według zlecenia pracodawcy

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie szczególnie w branży auto-części
– znajomość programu SAP mile widziana
– wymagana i niezbędna co najmniej komunikatywna znajomość języka
– uczciwość, dyspozycyjność, rzetelność oraz motywacja do pracy od zaraz (wyjazd własnym autem)

Oferujemy:
– legalną prace w Niemczech w oparciu o umowę o prace na czas nieokreślony
– wszelkie świadczenia socjalne, jakie przysługują pracownikowi w Niemczech
– Prace w miłej atmosferze z jasno wyznaczonymi obowiązkami i warunkami
– Prace w szybko rozwijającej się firmie
– atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy przesylac CV TYLKO W JĘZYKU NIEMIECKIM na adres:

marta.siwak@zero-maxx.de podając w tytule wiadomości: Pracownik magazynowy

Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować!

ID ogłoszenia: 94651df4f2613555