€ 7,86 euro brutto/h

Pakowanie towarów Niemcy praca bez znajomości języka w fabryce Eisenach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eisenach
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:52

Dam pracę w Niemczech dla pracownika na stanowisko pakowacza. Zatrudnienie w Eisenach przy pakowaniu i zbieraniu zamówień w fabryce z artykułami zoologicznymi.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Eisenach

Wynagrodzenie: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca w fabryce zajmującej się produkcją artykułów zoologicznych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie oraz zbieranie zamówień.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w grupie
  • duża motywacja, zdyscyplinowanie
  • umiejętność realizowania planów dziennych
  • dbałość o wypracowanie norm i estetykę wykonanej pracy
  • gotowość do pozostania w pracy do końca stycznia

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemiecką firmą
  • zapewniony bez kosztowy przejazd do Niemiec z Wrocławia
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania płatne 6,50 euro za dobę
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętni proszeni są o rejestrowanie się na poniżej podanej stronie. W aplikacji prosimy załączyć CV wraz z aktualnym zdjęciem.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mfll/

ID ogłoszenia: 3855437f8ba7348b

1 odpowiedź na “Pakowanie towarów Niemcy praca bez znajomości języka w fabryce Eisenach”

  1. Witam serdecznie, bardzo mi zależy na pracy, ale nie chce być nadgorliwa i wysyłać aplikacji po raz kolejny na podany adres. Pozdrawiam