€ 9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 29 lipca 2015 20:12

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu domów oraz mieszkań klientów. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii na 3 miesiące dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań klientów. Osoba zatrudniona pielęgnuje powierzone powierzchnie i dba o estetykę wykonanych prac.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • elastyczność godzinowa
  • samodzielność jak i zdolność do pracy w grupie
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferta:

  • możliwość samodzielnego ustalania sobie grafiku oraz duża liczba zleceń
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu dobrego miejsca zamieszkania
  • legalna umowa o pracę – zgodna z niemieckimi taryfami i kodeksem pracy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „sprzataniedomowimieszkan/08/15” na poniżej podany kontakt:
Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 95155b9030b2bbd7