€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie jako murarz/tynkarz/malarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:48

Oferta pracy w Niemczech dla pracowników ogólnobudowlanych. Oferta od zaraz w budownictwie przy dociepleniach, murowaniu i tynkowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace murarskie, stawianie ścian, przygotowanie mieszanek.
  • Prace przy dociepleniach bydynków

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • znajomość technik docieplania
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • pracowitość, komunikatywność, entuzjazm

Oferta:

  • pracę na stałe w Niemczech
  • umowa o pracę- niemieckie uczciwe warunki pracy
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • zapewnione bezpłatne dojazdy oraz zamieszkanie w Niemczech

Aplikacja:
Prosimy o aplikację przez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-tynkarz-dociepleniowiec-niemcy-2421438.html

ID ogłoszenia: 74153c3105bbae70

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie jako murarz/tynkarz/malarz”

  1. Witam jestem zaintetesowany pracowalem w niemczech na tych stanowiskach moj num 172298384