€ do uzgodnienia

Niemcy praca na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 23:13

Zatrudnimy pracowników budowlanych bez uprawnień do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców z własną działalnością gospodarczą.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz, regipsiarz, elektryk

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie wykonywać prace budowlane przy remontach i wykończeniach.
  • Zadania zależne od stanowiska!

Oczekujemy:

  • fachowość
  • nie wymagamy specjalnych uprawnień
  • posiadanie założonej działalności gospodarczej- może być polska lub niemiecka
  • znajomość języka nie jest wymagana
  • obowiązkowość, sumienność, zaangażowanie i niezawodność

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na stanowiskach bez posiadania uprawnień

Aplikacja:
Telefonicznie: +4915218057681
Kontakt pocztą elektroniczną, adres kontaktowy: eleganz.bau@gmx.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-dla-budowlancow-wykonczenia-bez-jezyka-i-uprawnien/

ID ogłoszenia: 68953df76fa1a17e

3 komentarze na “Niemcy praca na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Berlin”

  1. zapytanie o prace na 15 września 2014 @ 06:07

    Witam jestem zainteresowany praca w panstwa firmie oto moj nr tel 697574539

  2. Witam. jestem zainteresowany oferta pracy w niemczech mam swoja dzialalnos i wykonuje uslugi w szwecji ale mam zamiar to zmienic i szukam czegos blizej polski zajmuje sie wszelkimi budowami remontami i wykonczeniami

  3. podaje num 788842763