€ 6,75 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory warzyw od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 22 lipca 2014 23:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla studentów bez znajomości języka. Zatrudnienie w szklarni z Cottbus od zaraz na wakacje przy uprawie i zbiorach warzyw.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Cottbus

Zarobki: 6,75 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pielęgnację i zbiory warzyw.
  • Obowiązkiem będzie również ułożenie warzyw w skrzynkach
  • W szklarni uprawiane są papryka, ogórki, sałata oraz pomidory.

Oczekujemy:

  • posiadanie statusu ucznia lub studenta, koniecznie ważna legitymacja
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność w okresie sierpień-wrzesień
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • preferowane zgłoszenia osób z własnym autem

Oferta:

  • Legalna, sezonowa praca na niemieckich warunkach
  • bezpłatna możliwość zakwaterowania
  • dobre zarobki
  • zapewnione ubezpieczenie NW
  • zarobki wypłacane w systemie cotygodniowym

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające:

  • CV
  • kopię dokumentów potwierdzających doświadczenie oraz kwalifikacje

na adres: polnische-arbeiter@clerk.com

Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw w szklarni od zaraz dla studentów Cottbus

ID ogłoszenia: 82053ce79a12a9a8

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory warzyw od zaraz Cottbus”

  1. Witam pilnie poszukuje pracy mam doświadczenie w takiej pracy proszo o kontakt 6952444526 Pozdrawiam