€ 7,29 euro brutto plus zakwaterowanie

Niemcy praca sezonowa zbiory winogron-winobranie od zaraz bez języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 9 października 2014 12:48

Winnica z Karlsruhe zatrudni pracowników fizycznych do zbioru winogron. Oferta pracy w Niemczech przy winobraniu bez znajomości języka i z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru winogron

Lokalizacja: Karlsruhe

Zarobki: 7,29 euro brutto plus zakwaterowanie

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • Praca w winnicy przy ścinaniu kiści winogron i delikatnym układaniu ich do skrzynek.
  • Zadania wykonywane będą w grupach.
  • Na plantacji rosną dwie odmiany winogron: jedna uprawiana do celów produkcji wina oraz deserowa.
  • Po zbiorach pracownicy będą mieli za zadanie zabezpieczyć krzaki owocowe przed zimą.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy sezonowej w Niemczech na ok 3 – 4 tygodnie
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość pracy nawet do 12 h dziennie
  • posiadanie i zabranie ze sobą ciepłej i nieprzemakalnej odzieży
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie oraz znajomość nawet podstawowa języka niemieckiego

Oferta:

  • zorganizowane bezpłatnie zakwaterowanie – pracodawca zapewnia miejsce w ogrzewanym domu z wyposażeniem i pościelą
  • zapewniona umowa która będzie podpisana z pracodawcą

Osoby zainteresowane zorganizowaniem transportu prosimy o dopisanie tego w aplikacji.

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Karlsruhe Winobranie″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-oferta-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 35054365b13ebf15

10 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa zbiory winogron-winobranie od zaraz bez języka Karlsruhe”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą proszę o maila.

  2. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy jesteśmy młodzi i dyspozycyjni. 514442685 proszę o kontakt . Jesteśmy osobami bez nałogów i chętni do pracy . 🙂 możemy podjąć pracę od ZARAZ! NIe znamy języka niemieckiego .

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt 512365681

  4. Jestem zainteresowany ,własne auto. 666942626

  5. szukam pracy od zaraz

  6. witam,jestem już w Niemczech ,chętnie podejmę tę pracę ,jestem pracowity imam dużo sił,pracowałem w Niemczech w ogrodach .Znam niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    tel.15213185599 KARLSRUHE-WINOBRANIE

  7. Witam. Jestem bardzo chętny i pracowałem przy winogronie proszę o kontakt 883956077

  8. jestem zainteresowana posiadam samochód

  9. witam jestem zainteresowany pracą na 2015 rok mam 10 letnie doświadczenie przy winobraniu w niemczech wiem wszystko o tej pracy. prawojazdy B,C,E jazda w rajkach traktorami żaden problem+mechanik wiem że jest praktycznie po sezonie ale proszę o kontakt a się dogadamy 692503349 pozdrawiam.

  10. witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt
    bery326@gmail.com
    889320142
    pozdrawiam