€ od 1700 euro brutto miesięcznie

Praca w Niemczech na produkcji AGD bez znajomości języka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:26

Oferta zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Bremen przy montażu części na produkcji pralek, suszarek, itp. Aktualna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Bremen

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 brutto miesięcznie plus dodatki

Opis stanowiska:

  • praca polega na montażu części składowych dużego AGD przy taśmie produkcyjnej na podstawie szczegółowych instrukcji
  • dodatkowo koordynator może zlecić pakowanie i kontrolę jakości

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • poważne podejście do pracy
  • zaangażowanie i sumienność
  • zręczność i spostrzegawczość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w montażu na linii produkcyjnej

Oferujemy:

  • umowę próbną na okres 3 miesięcy z pensją 1700 euro, po przedłużeniu zarobki wzrosną do 1800 euro brutto miesięcznie
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania w okolicy Bremen

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą elektroniczną z podaniem nr. ref.: produkcja-agd/10/16 na adres: Leiharbeiter@solution4u.com. Prosimy o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 68457eb9e3e2ddaa