€ 1650 euro brutto miesięcznie

Fizyczna praca Niemcy od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:40

Dostępna od zaraz opcja fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie na magazynie ze sprzętem RTV przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1650 euro brutto za miesiąc plus dodatki

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z telewizorami, sprzętem audio, odtwarzaczami DVD, itd. polega na kompletowaniu zamówień za pomocą skanera z interfejsem w wielu językach, a następnie umieszczaniem towarów na paletach
  • zapakowane palety ze sprzętem są transportowane przez pracownika przy pomocy wózków elektrycznych

Wymagania:

  • dokument o byciu niekaranym
  • brak spóźnień
  • wywiązywanie się z terminów
  • motywacja i chęć do pracy
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie i rzetelność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu potrzebnych dokumentów oraz zakwaterowania
  • szkolenia w obsłudze wózków
  • wysokie wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie
  • szansę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
  • pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „magazyn RTV/01/2017”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2017-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 639585c6437116b9