€ 11,25 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 22:17

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 10 tygodni

Wynagrodzenie: 11,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem testów jakościowych

Wymagania:

  • brak spóźnień
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie auta
  • pełna samodzielność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie, dla par wspólny pokój
  • kompleksowe szkolenia
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pakowaniu ciastek – Berlin, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-praca-w-niemczech-berlin/

ID ogłoszenia: 715ae34c28a00bf