€ 8,50 Euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu karmy Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 18:05

Zakład produkcyjny z Rheine przyjmie od zaraz pary na produkcję karmy suchej do pakowania. Praca w Niemczech bez znajomości języka z tanim zakwaterowaniem oraz dobrą pensją.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Rheine
Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto/h
Rozpoczęcie: od zaraz.

Opis stanowiska: praca polegała będzie na ważeniu oraz pakowaniu karmy za pomocą specjalnej maszyny oraz kontrolowaniu jakości.

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmiany;
  • gotowość do przyjechania swoim autem;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualność i uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę dla par;
  • zakwaterowanie w cenie 270 Euro od pary;
  • umowa o pracę na rok;
  • pracę na 3 zmiany;
  • dobre zarobki;
  • dostęp do niemieckiego socjalu.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres info@all-pl.de
Zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Odpowiemy tylko na wybrane wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-rheine-pakowanie-karmy/

ID ogłoszenia: 4485697cfd69682c