€ 11,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie pralin bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:45

Oferta zatrudnienia w zakładzie produkcyjnym z Kolonii przy pakowaniu czekoladowych pralinek. Od zaraz praca w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz, po okresie świątecznym

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne pakowanie czekoladek oraz kontrola jakości wyrobów
  • osoby z talentem artystycznym będzie odpowiedzialna za ozdabianie czekoladek

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres 6 miesięcy
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dokładność i staranność
  • pozytywne nastawienie
  • gotowość do zastosowania się do przepisów przy pracy z żywnością

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające
  • odzież ochronną oraz środki do dezynfekcji
  • miejsce do zamieszkania w hotelu pracowniczym w cenie 180 euro za miesiąc
  • zatrudnienie do końca czerwca 2017 z możliwością przedłużenia dla najwydajniejszych pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą zachęcamy do przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Praca Niemcy pakowanie pralin, Kolonia”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 300585c52d6e2b4b