€ akord

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 31 maja 2017 21:36

Aktualna oferta zatrudnienia na plantacji truskawek z okolic Rostock. Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Rostock, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa, około 2,94 euro netto za skrzynkę owoców o wadze 4 kg oraz 0,80 euro za wiaderko zepsutych truskawek

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu truskawek na polu, również zepsutych
  • pracodawca zapewnia odbiór pełnych skrzynek, co znacznie ułatwia pracę

Wymagania

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wyrabiania norm dziennych zbiorów
  • umiejętność szybkiej pracy
  • chęć i energia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • darmowy parking oraz dostęp do internetu
  • zatrudnienia na dobrych warunkach
  • możliwość wypłacania zaliczki raz w tygodniu w wysokości 20-40 euro
  • zakwaterowanie z wyżywieniem za cenę 10 euro dziennie
  • opiekę rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

94 36 62 712

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-bez-jezyka-ok-rostock/

ID ogłoszenia: 115592ddf5465bbd