€ 7200 PLN mc/brutto

Praca w Niemczech Dingolfing przy pakowaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2013 21:37

Firma z Dingolfing (okolice Monachium) poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu części w centrum logistycznym.  Oferta dotyczy stałego zatrudnienia na podstawie umowy o prace.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce pracy: Dingolfing położone obok Monachium
Wynagrodzenie: 8,19 euro godz/brutto plus 20 euro netto dziennie

Zadania:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie części do maszyn. Praca odbywa się w centrum logistycznym

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Kontakt:
German-Polish Job Center,
nr agencji 7135
Sienkiewicza 38
90-009 Łódź
tel.: 42 207 09 70
email: magazyn@gpjc.eu

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Żródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-1955749.html

ID ogłoszenia: 6055204d56b705f0

2 komentarze na “Praca w Niemczech Dingolfing przy pakowaniu od zaraz”

  1. kisia123456789 na 11 sierpnia 2013 @ 14:35

    witam. jestesmy zainteresowani ja i moj narzeczony. Bardzo nam zalezy na tej pracy. Prosimy o szybki kontakt. pozdrawaim;)

  2. Witam jestem zainteresowana Bardzo Mi zalezy na Pracy podejme sie kazdego wyzwania Prosze o kntakt …Pozdrawiam