€ do ustalenia

Pomocnik budowlany praca w Niemczech na budowie przy remontach Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deggendorf
  • Opublikowany: 23 marca 2015 01:08

Aktualnie prowadzimy nabór chętnych na stanowisko pomocnik budowlany do firmy z Deggendorf. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach na budowie.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Zarobki: stawka do ustalenia

Miejsce pracy: Deggendorf, Niemcy

Obowiązki:

  • Prace budowlane przy remontach i wykończeniach.
  • Osoba zatrudniona będzie wspierać prace budowlane

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracach na budowie
  • dobra znajomość języka
  • możliwość przyjechania własnym autem będzie dodatkowym atutem, który sprzyja w procesie rekrutacji
  • fachowość, pracowitość
  • zdolność wykonywania prac w grupie
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia – umowa o pracę z ubezpieczeniem
  • pracodawca odprowadza składki
  • na miejscu zapewnione jest mieszkanie
  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • zatrudnienie w firmie budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyżej postawione warunki prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
zeitmann.1026297@poczta.startpraca.pl

Niezbędne jest załączenie CV oraz informacji na temat posiadanych uprawnień.

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id274019.html

ID ogłoszenia: 718550f5b5ad3500