€ atrakcyjne

Na produkcji praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 30 czerwca 2013 23:53

Zakład mięsny z Berlina zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu wędlin i innych wyrobów. Oferta dla osób z co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
Praca na produkcji mięsnej związana z pakowaniem wyrobów mięsnych, takich jak wędliny oraz produkty przeznaczone do pieczenia na grillu. Do zadań pracownika będzie należała obsługa maszyn pakujących.

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym/komunikatywnym
– mile widziane osoby posiadające doświadczenie przy obsłudze urządzeń pakujących typu multipack, multivac etc.
– dyspozycyjność, motywacja, komunikatywność

Oferujemy:
– konkurencyjne zarobki
– legalną pracę na podstawie umowy o pracę
– zakwaterowanie w Niemczech opłacone przez pracodawcę
– niezbędne ubranie robocze oraz narzędzia pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających wymagania uprzejmie prosimy o wysyłanie cv na adres b.drozdziel@meatpros.com.pl.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Pracownik dz. produkcji”.

tel. 601399444

ID ogłoszenia: 46051d0acc914c7f