€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna w hotelu przy sprzątaniu dla pokojówki Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 28 września 2014 20:45

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu. Zatrudnienie w Hannoverze w charakterze pokojówki dla osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątaczka – Pokojówka

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: do uzgodnienia w przeliczeniu do 7000 zł brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątać w pokojach i apartamentach gościnnych podczas pobytu gości oraz kompleksowe sprzątanie po wymeldowaniu.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie holi, pomieszczeń służbowych i inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pochodzenie z województwa zachodniopomorskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego – obowiązkowo
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra sprawność fizyczna
  • osoba zdrowa bez problemów zdrowotnych
  • motywacja do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • praca na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • zorganizowane przejazdy do miejsca pracy
  • pracownik będzie pracował przez 4 tygodnie – po czym ma tydzień wolnego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres:

  • alicja@agencja-headhunters.eu

Numer kontaktowy: 609 697 769

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/pokojowa-pokojowy-niemcy-,765788.html

ID ogłoszenia: 1105428499ce634d