€ 10 - 15 euro/h brutto

Praca w Niemczech budownictwo od zaraz Dortmund przy dociepleniach i remontach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 19:29

Firma budowlana z Dortmundu poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech przy dociepleniach budynków, remontach i różnego rodzaju zadaniach związanych z budownictwem.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10-15 euro/h brutto.

Opis zadań na stanowisku:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za prace o charakterze budowlanym przy zakładaniu dociepleń oraz remontach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na budowie;
  • zamieszkanie na terenie Dortmundu lub możliwość zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialność, zaradność;
  • znajomość technik budowlanych, szczególnie związanych z dociepleniami;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • zaradność, uczciwość;
  • niezawodność i punktualność.

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • zatrudnienie na przyjaznych warunkach;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • ubezpieczenie oraz składki.

Aplikacje:
Osoby z doświadczeniem, pragnące podjąć pracę na powyższym stanowisku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:

[ogłoszenie wygasło] po krótkiej rozmowie umówimy się na rozmowę rekrutacyjną.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-od-zaraz-docieplenia-remonty-dortmund/

ID ogłoszenia: 82656bb5f768a748