€ 12,25 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz magazyn zabawek bez znajomości języka Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 00:47

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami. Chętnie zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Mainz osoby bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Mainz, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 12,25 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie z zabawkami oraz innymi produktami przeznaczonymi dla dzieci
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie i pakowanie zamówień klientów detalicznych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • elastyczność i otwartość
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • pracowitość i sumienność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc w procesie adaptacji
  • zatrudnienie do końca roku z możliwością przedłużenia
  • płatne zamieszkanie w pojedynczych pokojach za 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „magazyn-z-zabawkami 11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-mainz/

ID ogłoszenia: 9775a00e37117eec