€ 12,80 euro za godzinę

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla malarza-tapeciarza Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2016 20:39

Oferujemy stanowisko pracy w Niemczech od zaraz dla malarza-tapeciarza. Zatrudnienie w Zwickau na budowie przy remontach i wykończeniach, dla dobrych oraz starannych fachowców nastawionych na dokładne wykonywanie zadań.

Stanowisko: malarz-tapeciarz.

Miejsce pracy: Zwickau.

Stawka godzinowa: 12,80 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku;
  • tapetowanie;
  • zadania ogólnobudowlane zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • wykształcenie budowlane na szczeblu średnim lub zawodowym;
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec;
  • solidność, dokładność;
  • fachowe podejście do pracy;
  • terminowość i odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na stałe;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania w tygodniu;
  • regularne wyjazdy do Polski co weekend (dla osób mieszkających w Polsce zachodniej);
  • służbowe dojazdy do pracy;
  • zameldowanie za granicą oraz pomoc w formalnościach.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim pod adres:

info@all-pl.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-w-zwickau/

ID ogłoszenia: 755570e37b05051d