€ 1750 brutto miesięcznie

Praca Niemcy od zaraz produkcja jogurtów bez znajomości języka dla par Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 17 października 2016 20:12

Poszukiwani pracownicy do zatrudnienia od zaraz w fabryce z Monachium. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca polega na kontroli jakości oraz gęstości serków i jogurtów
  • do zadań pracownika należy obsługa urządzeń znajdujących się na produkcji po wcześniejszym szkoleniu
  • osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za sporządzanie odpowiednich raportów

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobre zorganizowanie własnej pracy
  • precyzja i staranność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w produkcji żywności
  • możliwość zabrania własnej pościeli, jedzenia i środków czystości na start

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 od pary
  • komfortowe warunki mieszkalne w oddzielnych pokojach ze wspólną kuchnią i łazienką
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie rezydentów z Polski
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-jogurtów10/2016”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-serkow-monachium/

ID ogłoszenia: 9755804f43a955e4