€ 1720 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 marca 2017 02:02

Chętnie zatrudnimy w Berlinie pary bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem w komfortowych warunkach.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1720 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni z artykułami dla dzieci
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień klientów, pakowanie oraz przygotowywanie paczek do wysłania
  • do obowiązków będzie należało również przyjmowanie zwrotów oraz załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • komunikatywność i otwartość
  • dobra organizacja
  • aktualne zaświadczenie o byciu osobą niekaraną
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • uczciwość i pracowitość
  • dobre maniery
  • zaradność

Oferujemy:

  • legalną pracę na okres co najmniej 6 miesięcy
  • zatrudnienie również dla par
  • możliwość stałej współpracy
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 300 euro od pary lub 200 dla jednej osoby

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem oraz opisem własnej osoby na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule należy napisać: Niemcy praca na magazynie hurtowni z zabawkami, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-na-magazynie-z-zabawkami-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 2158c9cb4ae24f2