1650 euro miesięcznie brutto €

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par magazyn z obuwiem bez języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Lista: 22 lipca 2016 19:36

Dystrybutor z Ulm zatrudni od zaraz pary na magazyn z obuwiem. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla osób energicznych i zmotywowanych. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Ulm.

Zarobki: 1650 euro miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów sklepu;
  • etykietowanie towaru;
  • pakowanie zamówień przed wysyłką;
  • obsługa systemu informatycznego.

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • predyspozycje do zatrudnienia na zmiany;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • uczciwość;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania zakwaterowania płatnie, w cenie 200 euro miesięcznie;
  • umowę o pracę;
  • ubranie robocze;
  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach związanych z pracą;
  • nowoczesne warunki pracy i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule wiadomości: magazyn-z-obuwiem/07/16.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-ulm-na-magazynie-z-obuwiem/

ID Ogłoszenia: 251579257eeef057

1 Odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz dla par magazyn z obuwiem bez języka Ulm”

  1. Witam byla bym gotowq podjac współpracę z Państwa firma wraz ze swoim chłopakiem. Który potrafi porozumoewac sie w języku niemieckim. Jestesmy gotowi podjac współpracę od zaraz . Jestesmy odpowiedzialni i punktualni. On pracowal juz w Niemczech ale w opiece ja z kolei pracowalam w Warszawie w gastronomii i na kasie weaz z wykladaniem towaru. Zostawiam nr do mnie 786261597 bardzo nsm zalezy na pracy
    .pozdrawiamy.milego dnia

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.