€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na produkcji przy kontroli jakości Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 października 2013 22:06

Hala produkcyjna części samochodowych ze Stuttgartu rekrutuje na stanowisko kontroler jakości produkcji. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Stuttgart

Płaca: do ustalenia

Uwaga: termin pracy od zaraz

Zadania:

  • Praca na produkcji będzie polegała na kontroli jakości produktów z grupy części samochodowych

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość na poziomie komunikatywnym
  • roczne doświadczenie przy kontroli jakości
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy, własnego samochodu oraz wykształcenie techniczne

Oferta:

  • dobra pensja
  • umowa tymczasowa- minimalnie na rok
  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie bezpłatnie na koszt pracodawcy

Aplikacja:

ID ogłoszenia: 907524ee64107205

5 komentarzy na “Praca Niemcy na produkcji przy kontroli jakości Stuttgart od zaraz”

  1. Dominik Kleinschmidt na 7 października 2013 @ 13:31

    dzień dobry ,jestem zainteresowany pracą gdzie posiadam na podobnym stanowisku doświadczenie 3 letnie posiadam prawo jazdy kat B, z własnym samochodem .
    Proszę o kontakt nr tel.530 594 809 ,dominik913@wp.pl

  2. dzien dobry jestem zainteresowany wasza oferta pracy obecnie mieszkam w stuttgardzie moge podjac prace od zaraz posiadam prawo jazdy kategorii B

  3. Witam,
    Razem z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w Państwa firmie od zaraz. Jesteśmy zdyscyplinowani, komunikatywni, pracowici i bardzo zmotywowani do pracy. Znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawa jazdy w kat B i własny samochód. Bardzo chcielibyśmy podjąć pracę. Prosimy o kontakt telefon 664759973 lub 56192885, ldebicka@wp.pl, tadeuszdebicki@wp.pl

    Pozdrawiamy
    Lucyna Dębicka
    Tadeusz Dębicki

  4. MATEUSZ MIKOLAJCZYK na 9 października 2013 @ 19:24

    WITAM ! Z WYKSZTALCENIA JESTEM TECHNIKIEM MECHANIKIEM!JEZYK NIEMICKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM MIESZKA 25KM OD STUTTGARTU PRACE JESTEM GOTOWY PODJAC OD ZARAZ MAM 29 LAT ZDYSCYPLINOWANY I ODPOWIEDZIALNY DOSWIADCZENIE W FIRMIE MAHLE SP,Z O O . tel kon 015770347337 lub emeil matmik306@wp.pl

  5. Zainteresowana na 24 lipca 2014 @ 12:47

    Witam,
    jestem zainteresowana ofetą pracy, mam wykształcenie jakościowe.