€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie w Augsburgu przy malowaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 17 grudnia 2014 23:46

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych o specjalizacji malarz-tapeciarz. Zatrudnienie w Augsburgu przy wykończeniach w budownictwie.

Stanowisko: Malarz

Lokalizacja: Augsburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w firmie remontowej przy wykończeniach.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie i tapetowanie wnętrz, inne zadania wykończeniowe mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • pracownicy doświadczeni w pracy na stanowisku malarza
  • posiadanie świadectw pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • osoby z wykształceniem budowlanym – kierunkowym
  • znajomość nowych technologii budowlanych
  • preferowane zgłoszenia od osób mogących przyjechać własnym autem

Oferta:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca na dłużej
  • zapewnione jest ubezpieczenie
  • uczciwe zarobki
  • pracodawca odprowadza składki
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni użytkownicy, prosimy zgłaszać się mailowo lub telefonicznie. Dane kontaktowe poniżej

  • Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem: 12 661 64 00
  • Adres e- mail: zeitmann.623498@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-niemcy-id256852.html

ID ogłoszenia: 7155491f3140bae2