€ 8,19/h

Praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu palet – sortowacz w Heidelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidelberg
  • Opublikowany: 12 lipca 2013 01:29

Firma z Heidelberg’a poszukuje od zaraz do pracy w Niemczech na stanowisko sortowacza przy sortowaniu palet, załadunku, rozładunku. Praca bez znajomości języka nie jest możliwa – pracodawca wymaga języka na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Stanowisko: sortowacz palet
Miejsce pracy: Wiesloch (koło Heidelberg)
Zarobki: 8,19 euro za godzinę

Praca od zaraz – start 15 lipca 2013

Zadania:
– praca w pełnym wymiarze godzin
– załadunek i rozładunek palet, sortowanie
– kontrola jakości
– utrzymanie czystości miejsca pracy
– poszanowanie dla zasad BHP

Wymagania:
– znajomość języka na poziomie komunikatywnym
– sprawność fizyczna, dobre zdrowie
– doświadczenie przy podobnej pracy
– doświadczenie na Niemieckim rynku pracy

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech na pełny etat
– atrakcyjne zarobki
– darmowe zakwaterowanie!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W JĘZYKU NIEMIECKIM ORAZ SKANY DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE NA ADRES: fachowcy@hrinvestment.pl Z NAZWĄ STANOWISKA „Sortowacz palet” W TYTULE WIADOMOŚCI

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 10651df47481d93d

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu palet – sortowacz w Heidelberg”

  1. wojtek94 na 22 lipca 2013 @ 09:39

    Jestem zainteresowany parcą proszę o kontakt wojtek.lodziana@o2.pl

  2. witam jestem zainteresowany tą ofertą jeśli jeszcze aktualna prosił bym o kontakt tel 697159462