€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach jabłek Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 19 października 2014 22:02

Sadownik z okolic Rostock zatrudni Polaków do zbiorów jabłek. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny do zbioru jabłek

Lokalizacja: Rostock

Zarobki: praca na akord

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za zbiór owoców twardych takich jak jabłka z drzew oraz spadów.

Oczekiwania:

  • brak zatrudnienia w roku 2014
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • brak przeciwwskazań lekarskich

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 lub 4 tygodnie
  • zorganizowane miejsce zamieszkanie płatne przez pracownika w wysokości 1,53 euro za dobę
  • zarobki na akord w wysokości pomiędzy 5,50 do 8 euro za godzinę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane podjęciem sezonowej pracy od zaraz proszone są o przesłanie wiadomości ze zgłoszeniem na adres:

  • praca@jeople.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-jablek-id249373.html

ID ogłoszenia: 6575440624c5d00d