€ 8,19 Euro brutto

Niemcy praca na magazynie komisjonowanie, zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 17 listopada 2013 23:54

Poszukiwani pracownicy fizyczni na magazyn. Aktualna praca w Niemczech przy komisjonowaniu towarów i zbieranie zamówień w systemie pick by voice. W miejscu pracy wymaga się przestrzegania zasad BHP.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Niemcy

Zarobki: 8,19 Euro brutto

Zadania:

  • Praca zgodnie z zasadami BHP
  • Do zadań pracowników należeć będzie komisjonowanie towarów z użyciem wózków widłowych.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień w systemie pick by voice – w skład wchodzi 54 komendy
  • Obowiązkiem pracowników będzie dbanie o porządek w miejscu pracy.
  • Zadania będą wykonywane za pomocą wózków widłowych

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie udokumentowane na stanowisku Komisjonera
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Chęć pracy w Niemczech

Oferta:

  • Praca legalna w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat oraz dodatkowo możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla chętnych również istnieje możliwość pracy w święta, weekendy- jest to dodatkowo płatne jak praca w nadgodzinach
  • Pracodawca zapewnia opiekę koordynatora w miejscu zatrudnienia oraz zamieszkanie

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/komisjoner-w-systemie-pick-by-voice-niemcy,oferta,3173798

ID ogłoszenia: 7555289292e42cda