€ 8 euro/h netto

Aktualna praca w Niemczech przy sprzątaniu w zakładzie produkcyjnym Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:25

Piekarnia z Hamm rekrutuje pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu w zakładzie produkcyjnym. Oferta aktualna od zaraz dla osób ze znajomością języka niemieckiego na poziomie A1.

Stanowisko: Sprzątaczka weekendowa

Miejsce pracy: Hamm

Zarobki: obowiązuje stawka w wysokości 8 euro za godzinę netto

Obowiązki:

  • Praca przy sprzątaniu w piekarni.
  • Do zadań należeć będzie ogólne sprzątanie jak i mycie maszyn produkcyjnych wraz z dezynfekcją.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie umyć podłogi, przetrzeć blaty, posprzątać toalety i dbać o ogólną czystość w zakładzie.

Oczekiwania:

  • kandydat powinien znać język niemiecki przynajmniej na poziomie A1
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • dobre zarobki – stawka godzinowa w wysokości 8 euro za godzinę netto (do ręki)
  • praca na weekendy
  • brak zapewnionego zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV (w języku polskim i niemieckim) ze zdjęciem wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na podany poniżej adres:

  • iza@bazapracy.eu

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem: +48 530 967 849

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/sprzatanie-w-piekarni-hamm-soest-salzkotten-praca-w-weekendy-,641384.html

ID ogłoszenia: 1095438548392d5a