€ 1500 do 2000 euro netto/mc

Praca Niemcy na budowie pracownik budowlany przy dociepleniach Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 02:05

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy dociepleniach dla Polaków w budownictwie. Zatrudnienie dostępne od zaraz w Hannover przy montażu instalacji termicznych.

Stanowisko: Dociepleniowiec

Termin: od zaraz

Zarobki: stawka od 1500 do 2000 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hannover

Obowiązki:

  • Zadania przy montażu izolacji termicznych budynków.
  • Prace wykończeniowe przy tynkowaniu itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy przy dociepleniach
  • fachowość
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • umowę niemiecką
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewniona możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • pakiet socjalny
  • pomoc pracownika porozumiewającego się w języku polskim
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane spełniające powyższe warunki zapraszamy do aplikacji.
CV w języku polskim i niemieckim, skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz posiadane doświadczenie należy przesłać na adres kontaktowy: info@digo-personal.de z dopiskiem: docieplenie budynków

Konieczne jest podanie w aplikacji aktualnych danych kontaktowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21594j/

ID ogłoszenia: 76454ade20983c91

7 komentarzy na “Praca Niemcy na budowie pracownik budowlany przy dociepleniach Hannover”

  1. Witam. Wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą. Możliwość jak najszybszego wyjazdu. Proszę o kontakt 516 654 756

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą .Proszę o kontakt telefoniczny pod nr. telefonu 690666441

  3. Witam,posiadam kilkuletnie doświadczenie jako dociepleniowiec jak również remont wnętrz.Proszę o kontakt- 0048 722045689

  4. Witam.Jestem zainteresowany Waszą ofertą.Od 5 lat prowadzę działalność gospodarczą i zajmuję się dociepleniami.Posiadam dużą wiedzę i umiejętności udokumentowane fakturami na małych jak i dużych obiektach.Proszę o kontakt 606876557

  5. władysław na 19 lutego 2015 @ 19:19

    jestem zainteresowany proszę o nr telefonu

  6. jestem zainteresowany pracą pracuje przy ociepleniach 15 lat mui numer telefonu 508474370 proszę telefon

  7. witam Janusz Sobczyk posiadam 6 lat doświadczenia przy dociepleniach 2 lata pracowałem w niemczech w okolicach magdeburga poprzedni mój pracodawca sprzedał firme i byliśmy zmuszeni wracać do szarej rzeczywistości czyli do polski do kraju szerokich możliwości kierowałem nie raz 10\12 to osobową grupą ludzi przy dociepleniach wiem jak się robi u nas w kraju a jak w niemczech my jesteśmy 100 lat za murzynami jeśli Państwo szukają fachowca do dociepleń proszę o kontakt tel stacjonarny 32 458 21 06 kom +48 504 730 278 po 17 tej