€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 marca 2014 14:41

Magazyny firm Netto i Edeka poszukują pracowników fizycznych od zaraz w charakterze komisjonerów. Praca w Niemczech przy zbieraniu towarów za pomocą systemu speak by voice.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na magazynach znanych sieci sklepów Netto oraz Edeka.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień w systemie pick by voice i/lub na monitorze.
  • Praca z wykorzystaniem wózka widłowego
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • obowiązkowo przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia
  • posiadanie licencji na wózki widłowe

Oferta:

  • Satysfakcjonującą pensję
  • zamieszkanie
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy

Aplikacja i źródło:
Za pośrednictwem strony

ID ogłoszenia: 7265321a8151e68d