€ 8,19/h brutto

Magazyn – praca Niemcy przy komisjonowaniu mrożonek od zaraz w Gochsheim (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gochsheim
  • Opublikowany: 28 czerwca 2013 01:45

Pilnie poszukujemy pracownika magazynowego do pracy w Niemczech na magazynie od zaraz przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień towarów spożywczych w systemie „by voice” na terenie Bawarii – miasto Gochsheim. Pracodawca wymaga od pracownika minimum komunikatywnego języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Gochsheim, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro za godzinę

Zadania:
– praca przy komisjonowaniu towarów na magazynie zgodnie z zapotrzebowaniem klientów za pomocą wózków widłowych (spożywcze artykuły mrożone)
– zbieranie zamówień na magazynie za pośrednictwem systemu picking by voice
– praca przy obsłudze wózków widłowych typu Jungheinrich
– utrzymanie czystości na miejscu pracy
– praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przepisami BHP

Wymagania:
– minimum 3-miesięczne doświadczenie w pracy komisjonera na magazynie przy zbieraniu towarów w systemie głosowym
– wykształcenie minimum zawodowe
– mile widziane posiadanie samochodu
– język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym
– gotowość do zmianowego trybu pracy
– motywacja do wyjazdu do pracy za granicę
– brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach na dziale mrożonek (nawet -27 stopni)

Oferujemy:
– legalna umowa o pracę w Niemczech na cały etat
– atrakcyjna stawka godzinowa 8,19 Euro brutto
– możliwość pracy nadgodzinowej i weekendowej (płatne ekstra)
– Zakwaterowanie dla pracownika w Niemczech
– Na miejscu opiekę koordynatora
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– dodatek za pracę w niskich temperaturach 150 Euro brutto/miesięcznie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska „Komisjoner – w systemie pick by voice na dziale mrożonek” w temacie wiadomości na podany adres email.

e-mail: katarzyna.strzelczyk@workexpress.pl

Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116,

ID ogłoszenia: 36151ccd2366dedd