€ do uzgodnienia

Pracownik magazynu fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2013 22:28

Magazyn z Berlina poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz w Berlinie bez  znajomości języka niemieckiego natomiast z minimalną znajomością angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miasto: Berlin
Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • wyładunek samochodów dostawczych.
  • sprawdzanie zgodności towarów z systemem poprzez skanowanie i porównywanie,
  • wprowadzanie nowych produktów do systemu
  • zbieranie i kompletowanie zamówień dla klientów

Wymagania:

  • podstawy angielskiego
  • pracowitość i punktualność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pakiet socjalny
  • zakwaterowanie – na koszt pracownika
  • satysfakcjonująca pensję
  • pracę w młodym zespole

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie CV na adres: kontakt@nouveau-magasin.pl
źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-nouveau-magasin-berlin-id190255.html

ID ogłoszenia: 41521668882cd65

12 komentarzy na “Pracownik magazynu fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Berlin”

  1. little RegiaffPiotrLepszy na 23 sierpnia 2013 @ 07:24

    Zgłaszam chęć pracy w tych magazynach.Z przyczyn losowych jestem w trakcie poszukiwań w Niemczech pracy.Władam kontaktowym ńiemieckim ,jestem zdeterminowany,gotów do pracy na zmiany. Pozdrawiam Piotr

    Mój telefon:+48 692064385

  2. Jestem studentem mam 21 lat poszukuje pracy na 2 tygodnie od
    26tego sierpnia do max 7ego września,spełniam wszystkie wymagania znam angielski całkiem nieźle jesem przyzwyczajony do cieżkiej fizycznej pracy na pewno sie na mnie nie zawiedziecie , bardzo prosze o jak najszybszy kontakt mój telefon 535006218. Jeżeli niezbedne jest CV prosze dac znać na maila lub telefon.
    Pozdrawiam, Paweł.

  3. Witam,

    zainteresowany jestem pracą u Państwa od zaraz.

    tel 785 477 947

    Pozdrawiam,
    Marcin Gnat

  4. 19milczek64@wp.pl na 26 sierpnia 2013 @ 10:25

    od zaraz z doświadczeniem długo letnim na magazynie 🙂

    tel 504810092 Proszę o kontakt Pozdrawiam

  5. Tomasz94don na 27 sierpnia 2013 @ 21:38

    Witam, jestem młodym mężczyzną z doświadczeniem. Proszę o kontakt pod nr. 796-838-847

  6. jestesmy z bratem zainteresowani praca na dluzszy okres prosze o kontakt +48721351891 dziekuje

  7. Jestem zainteresowany wasza oferta. Proszę o kontakt +48 515 344 298.

  8. witam jesli ogloszenie jest jeszcze aktualne
    prosze o kontakt
    795-775-342

  9. SUCHE ARBEIT 48797596 149

  10. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 607605964. pozdrawiam

  11. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy na dłuższy okres Proszę o kontakt 889 347 237