€ 12 euro brutto godzina

Praca Niemcy Glazurnik Płytkarz – wykończenia budowlane (Reutlingen)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Reutlingen
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:40

Firma z Niemiec poszukuje osób do objęcia stanowiska na budowie Glazurnik/Płytkarz. Praca w Niemczech przy wykończeniach budowlanych w Reutlingen. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko:glazurnik / płytkarz
Miejsce Pracy: Reutlingen
Wynagrodzenie: 12 euro brutto godzina

Obowiązki:
Do obowiązków pracownika będzie wykonywanie typowych glazurniczych obowiązków takich jak: wykładanie mozaiki, układanie podłóg, wykładanie płytek z kamieni naturalnych.

Wymagania

  • Kandydata na to stanowisko musi cechować samodzielność i umiejętność utrzymywania czystości na swoim stanowisku pracy
  • odpowiednie wykształcenie lub duże doświadczenie w tego typu pracach
  • niemiecki na poziomie dobrym

Oferta:

  • Zwrot kosztów dojazdu oraz zakwaterowania
  • praca na pełen etat na stałe
  • 38- godzinny tydzień pracy
  • wizja długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie CV i listy motywacyjnego w języku niemieckim na adres: oliver.maier@de.randstad.com

ID ogłoszenia: 399520b6d28a9917