€ 1500 netto/mc

Pomoc kuchenna bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz restauracja Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 16:30

Pracodawca z Monachium szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy krojeniu, szatkowaniu oraz myciu o obsłudze urządzeń kuchennych, a także przy przygotowywaniu składników i sprzątaniu;
  • pracownik będzie także pracował na zmywaku, pomagał przy przygotowywaniu dań oraz wstawiał zmywarki przemysłowe itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • próbną umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia na 12 miesięcy;
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • darmowe wyżywienie – śniadanie. obiad i kolację.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, Monachium 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 4275fc50f3e49fd1